Workbench Files (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: المزيد

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Node
ar: العقدة

en: Page
ar: الصفحة

en: File name
ar: اسم الملف

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
