Workbench Files (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: File name
az: Fayl adı

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
