Workbench Files (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: File name
be: Імя файла

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Apply
be: Ужыць
