Workbench Files (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Type
cs: Typ

en: more
cs: více

en: Size
cs: Velikost

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Node
cs: Uzly

en: Page
cs: Stránka

en: File name
cs: Název souboru

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Asc
cs: Vzestupně
