Workbench Files (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Node
he: פריט תוכן

en: Page
he: דף

en: File name
he: שם קובץ

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Workbench
he: שולחן עבודה
