Workbench Files (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Page
jv: Kācā

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
