Workbench Files (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: Node
ml: നോഡ്
