Workbench Files (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Node
mr: शाखा

en: Page
mr: पान
