Workbench Files (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: more
oc: mai

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Node
oc: Nosèl

en: Page
oc: Pagina

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Sort By
oc: Triar per
