Workbench Files (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Node
pl: Węzeł

en: Page
pl: Strona

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Defaults
pl: Domyślne

en: filepath
pl: ścieżka

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: On Node
pl: W zawartości
