Workbench Files (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
