Workbench Files (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
