Workbench Files (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Node
uk: Матеріал

en: Page
uk: Сторінка

en: File name
uk: Назва файла

en: Desc
uk: Спад

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Asc
uk: Зрост
