Workbench Media (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Files
ast: Ficheros

en: Page
ast: Páxina

en: File name
ast: Nome del ficheru
