Workbench Media (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
