Workbench Media (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Size
bn: সাইজ

en: Name
bn: নাম

en: File name
bn: ফাইল নাম
