Workbench Media (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
