Workbench Media (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Content
da: Indhold

en: more
da: mere

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Files
da: Filer

en: Page
da: Side

en: File name
da: Filnavn

en: Desc
da: Faldende

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: filepath
da: filsti

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Uploaded
da: Uploadet

en: Upload Media
da: Upload media

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Add Media
da: Tilføj media

en: Asc
da: Stigende

en: Use the media add form
da: Brug "Tilføj media"-formularen

en: Add photos, videos, audio, or other files to the site.
da: Tilføj billeder, video, lyd og andre filer til sitet.

en: On Node
da: På indholdselement

en: Create media
da: Opret media

en: Media and File features for the Workbench editorial suite.
da: Media- og Fil-features til Workbench-suiten af redaktionelle værktøjer.
