Workbench Media (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Files
el: Αρχεία

en: Page
el: Σελίδα

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
