Workbench Media (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
