Workbench Media (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Files
et: Failid

en: Page
et: Lehekülg

en: File name
et: Faili nimi

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Create media
et: Loo meediat
