Workbench Media (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: more
fa: بیشتر

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Page
fa: صفحه

en: File name
fa: نام فایل

en: Desc
fa: نزولی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Add Media
fa: افزودن رسانه

en: Asc
fa: صعودی

en: Workbench
fa: میزکار
