Workbench Media (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Page
fil: Pahina

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
