Workbench Media (7.x-1.1) - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: Type
gd: Seòrsa

en: more
gd: barrachd

en: Size
gd: Meud

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Path
gd: Slighe

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Page
gd: Duilleag

en: File name
gd: Ainm an fhaidhle

en: Defaults
gd: Bun-roghainnean

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
