Workbench Media (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Files
gl: Ficheiros

en: Page
gl: Páxina

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
