Workbench Media (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: more
hi: और भी

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Page
hi: पृष्ठ

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
