Workbench Media (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Files
hr: Datoteke

en: Page
hr: Stranica

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Desc
hr: Silazno

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
