Workbench Media (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: more
is: meira

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Path
is: Slóð

en: Files
is: Skrár

en: Page
is: Síða

en: File name
is: Skráarnafn

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Create media
is: Búa til margmiðlunarefni
