Workbench Media (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: more
ja: 続き

en: Size
ja: サイズ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Files
ja: ファイル

en: Page
ja: ページ

en: File name
ja: ファイル名

en: Desc
ja: 降順

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Workbench
ja: ワークベンチ

en: Create media
ja: メディアの作成
