Workbench Media (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Page
kk: Бет
