Workbench Media (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Page
km: ទំព័រ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
