Workbench Media (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി
