Workbench Media (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Files
mn: Файлууд

en: Page
mn: Хуудас
