Workbench Media (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Page
ne: पृष्ठ
