Workbench Media (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
