Workbench Media (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: more
ps: نور

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
