Workbench Media (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: more
pt: mais

en: Size
pt: Tamanho

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Files
pt: Ficheiros

en: Page
pt: Página

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: filepath
pt: caminho do ficheiro

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Uploaded
pt: Carregado

en: Upload Media
pt: Carregar Mídia

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Workbench
pt: Mesa de trabalho

en: Add photos, videos, audio, or other files to the site.
pt: Adicionar fotos, vídeos, áudio ou outros ficheiros para o site.

en: On Node
pt: No Nó

en: Create media
pt: Criar media
