Workbench Media (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: more
ro: mai multe

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Files
ro: Fișiere

en: Page
ro: Pagina

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Create media
ro: Creați media
