Workbench Media (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: more
ru: ещё

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Files
ru: Файлы

en: Page
ru: Страница

en: File name
ru: Имя файла

en: Desc
ru: По убыванию

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Upload Media
ru: Загрузить медиа

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Add photos, videos, audio, or other files to the site.
ru: Добавление фото, видео, аудио или других файлов на сайт.

en: Create media
ru: Создание медиа
