Workbench Media (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Page
sq: Faqe
