Workbench Media (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
