Workbench Media (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: more
tr: daha fazla

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Files
tr: Dosyalar

en: Page
tr: Sayfa

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Desc
tr: Azalan

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)
