Workbench Media (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Uploaded
ug: يۈكلەنگەنلەر

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Add Media
ug: مېدىيا قوشۇش
