Workbench Media (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Files
uk: Файли

en: Page
uk: Сторінка

en: File name
uk: Назва файла

en: Desc
uk: Спад

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Upload Media
uk: Вивантаження даних

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Add Media
uk: Додати медіафайл

en: Asc
uk: Зрост

en: Create media
uk: Створення медіа
