Workbench Media (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Files
be: Файлы

en: Page
be: Старонка

en: File name
be: Імя файла

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
