Workbench Media (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
