Workbench Media (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: more
fr: plus

en: Size
fr: Taille

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Files
fr: Fichiers

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Uploaded
fr: Transféré

en: Upload Media
fr: Transférer un média

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Add Media
fr: Ajouter un Média

en: Create media
fr: Créer un média
