Workbench Media (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: more
hu: tovább

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Files
hu: Fájlok

en: Page
hu: Oldal

en: File name
hu: Fájlnév

en: Desc
hu: Csökk

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: filepath
hu: útvonal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Uploaded
hu: Feltöltött

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: On Node
hu: Tartalmon

en: Create media
hu: Média létrehozása
