Workbench Media (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Size
hy: Չափ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Page
hy: Էջ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add Media
hy: Ավելացնել մեդիա
