Workbench Media (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: more
id: selengkapnya

en: Size
id: Ukuran

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Files
id: Berkas

en: Page
id: Halaman

en: File name
id: Nama berkas

en: Defaults
id: Bawaan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
